Zpět     
 
Rokounimal PLUS

Ke stažení 

Údajový list

Bezpečnostní list

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vodouředitelná tradiční malířská nátěrová hmota na bázi akrylátové disperze. Vyznačuje se dobrou krycí schopností a bělostí až 93%. Snadno se zpracovává a díky optimálnímu obsahu akrylátové disperze nepraská a neodlupuje se. Má velmi dobrou paropropustnost a je určena k nátěrům omítek, betonu, na staré ulpívající nátěry dřevotřísku a dřevovláknité desky.

Charakteristika: Ekologický malířský výrobek ředitelný vodou. Aktivně působí proti vzniku plísní. Vhodný na sanační omítky a sanační nátěry. ROKOUNIMAL svým složením překonává nátěry obsahující hlinku, vápno a odpovídá nejmodernějším poznatkům o bydlení. Barva obsahuje vysoce zušlechtěnou směs akrylátových pryskyřic. Na rozdíl od běžných nátěrů nesprašuje a přispívá k dobrému životnímu prostředí.

Odstín: bílý bělost až 93% (lze tónovat)

Balení: 1kg; 15 kg a 40 kg

Použití: Doporučuje se k nátěrům méně exponovaných prostor - chodby, výrobní a prodejní prostory, obývací prostory, sklepy, sklady, garáže apod. Je vhodný k nátěrům sádrokartonu, starých i nových omítek, betonu, i na staré ulpívající nátěry, dřevotřísku a dřevovláknité desky.

Příprava podkladu: Podklad musí být čistý, suchý a bezprašný. Silně zašpiněný podklad řádně seškrábat. Plísní napadené zdivo ošetřit např. Fungisanem. Nové omítky - vápenocementové a cementové je nutno nechat dobře vyzrát po dobu min. 3 týdnů (dle počasí).


 

 Objednávejte   602 314033