Zpět     
 
ROKO Interiér Forte

Ke stažení 

Údajový list

Bezpečnostní list

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vysoce zušlechtěná vnitřní malířská barva, omyvatelná, otěruvzdolná, s vysokou bělostí.

Charakteristika:

Malířský vodouředitelný nátěr na bázi akrylátové disperze s obsahem plniv, aditiv, fungicidních látek, derivátu celulózy a titanové běloby.

Rokointerier Forte se vyznačuje vynikající krycí schopností-většinou stačí pouze jeden nátěr. Je jiskřivě bílý, má bělost- až 96 %. Snadno se zpracovává-zejména při válečkování neklade odpor. Nekřehne,nepraská a neodlupuje se. Je umyvatelný a otěruvzdorný za sucha i za mokra. Zachovává si dobrou paropropustnost.

Použití:
Doporučuje se k nátěrům esteticky a funkčně velmi exponovaných prostor (exkluzivní interiéry, kongresové sály, dětské pokoje, koupelny, školní jídelny, nemocnice apod. ). Je univerzální-lze použít k nátěrům sádrokartonových desek, na vnitřní nátěry starých i nových omítek, betonu, i na staré ulpívající nátěry, dřevotřísku a dřevovláknité desky.

Příprava podkladu
Podklad musí být čistý, suchý a bezprašný. Silně zašpiněný podklad řádně seškrábat. Plísní napadené zdivo ošetřit např. Fungisanem. Nové omítky - vápenocementové a cementové je nutno nechat dobře vyzrát po dobu min. 3 týdnů (dle počasí).

Penetrační nátěr:
Je nutné provádět pro zpevnění starých sprašujících omítek, pro zaplnění savých podkladů, a pro zvýšení přilnavosti na starých nátěrech.

Aplikace:
a)1x penetrační prostředek ROKOLATEX PLUS ředit v poměru 4 díly vody a 1 díl ROKOLATEX PLUS.
b)U méně problémových podkladů lze použít 1 x ROKOINTERIER FORTE , ředěný v poměru 1 díl barvy a 2 až 3 díly vody.

Základní nátěr:
1x ROKOINTERIER FORTE zředěný až cca 10- 20% vody

Krycí nátěr:
(provádí pouze tam, kde po penetračním a základním nátěru není dosaženo požadované kryvosti )
1 x ROKOINTERIER FORTE zředěný cca 5 -10% vody.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci: Při práci používejte osobní ochranné a pracovní pomůcky a dodržujte zásady bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
Pozorně čtěte návod na použití a bezpečnostní údaje na etiketě.


 

 Objednávejte   602 314033